| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Printmethode | UV-printen |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Materiaal | PET-lijm |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
|---|---|
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Privacyniveau | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Printmethode | UV-printen |
|---|---|
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Printmethode | UV-printen |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |
| Volume | 1000 ml |
|---|---|
| Viscositeit | Hoog |
| Opaciteit | Opaak |
| Het genezen van Methode | UVlicht |
| Type | LED-digitale drukinkt |
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | CMYK+wit+vernis |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Printmethode | UV-printen |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |