| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| product | A Film + B Film = 1 Set |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Printmethode | UV-printen |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
| Flexibility | Flexible |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Kleur | goud/sliver/laser zilver/rood |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Productcategorie | UV-printmateriaal |
|---|---|
| veelgestelde vragen | Soorten oppervlakken waaraan SWONDER SW04 UV-printmateriaal kan voldoen, milieuvriendelijkheid, gesc |
| Productnaam | Goud en splinter Uv Dtf Ab Pet Film Roll Gouden zilver A1 Ab Uv Transfer Film Ab Uv Dtf pet film |
| Voor | Binnen- en buitenborden, effectieve reclameplaten en hoogwaardige verpakkingen |
| Toepassingen | Widely used in various handicrafts, wooden products, ceramic products, packaging boxes, plastics, st |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Printmethode | UV-printen |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Privacyniveau | Hoog |