| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| Transportpakket | 1 kg/5 kg/10 kg |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Perstijd | 8-15s |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Printmethode | UV-printen |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Type | Glanzend/mat |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Dikte | 75 micron |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Druksnelheid | Snel |
|---|---|
| Opaciteit | hoog |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Garantie | 12 maanden |
| Pakket | Kartonnen verpakking |
| Het drogen grootte | A3, A3 + huisdierfilms |
|---|---|
| Druksnelheid | 4Pass: 6m/h 6Pass: 4m/h 8Pass:2m/h |
| Media Types | Film, papier, weefsel |
| Druksoftware | Hoofdstuk 6.1 |
| Artikel 1 | poederschudbeker |
| Materiaal | PET-lijm |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Privacyniveau | Hoog |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
|---|---|
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Traanweerstand | Sterk |
| Toepassing | Filmdrukken |
| Materiaal | Polyester |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
|---|---|
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Privacyniveau | Hoog |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Uitstekende adhesie | Sterke binding aan zowel lichte als donkere stoffen |
|---|---|
| Flexibel afdrukken | Behoudt de elasticiteit van het afdrukken en voorkomt scheuren of schillen |
| Strekweerstand | Geschikt voor flexibele stoffen zoals sportkleding en actiefkleding |
| Hoge hechting aan polyester en katoen | Werkt goed met zowel natuurlijke als synthetische vezels |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Inkt | CMYK+W |
|---|---|
| Lange | 100 meter |
| Materiaaltype | film |
| Materiaal | Polyester |
| Schil | Koel/Heet |