| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Printmethode | UV-printen |
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Materiaal | PET-lijm |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | - Het is veilig. |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Temperatuurbereik | 150-180°C |
| Materiaal | Polyester |
| Temperatuur | Hoog |
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
|---|---|
| Afmaken. | Matte |
| verpakkingsopties | 1 kg, 5 kg, 10 kg, Bulk |
| Productsoort | Poeder |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Poeder kleur | Wit/Zwart |
|---|---|
| verpakkingsopties | 1 kg, 5 kg, 10 kg, Bulk |
| Smeltpunt | 160-180°C (320-356°F) |
| Aansluitingsvermogen | hoog |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Printmethode | UV-printen |
|---|---|
| weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Druktijd | 1 dag |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Druktijd | 1 dag |
| Grootte | A4 |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Druktijd | 1 dag |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Filmkleur | - Het is veilig. |
|---|---|
| Rolgrootte | 60 cm*100 m |
| Dikte | 75mic/100mic |
| Poeder | warmsmeltlijm |
| Printinkt | CMYK+W |