| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Uitstekende adhesie | Sterke binding aan zowel lichte als donkere stoffen |
|---|---|
| Flexibel afdrukken | Behoudt de elasticiteit van het afdrukken en voorkomt scheuren of schillen |
| Strekweerstand | Geschikt voor flexibele stoffen zoals sportkleding en actiefkleding |
| Hoge hechting aan polyester en katoen | Werkt goed met zowel natuurlijke als synthetische vezels |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Oppervlakte afwerking | Doorzichtig.wit |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Printmethode | UV-printen |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Druksnelheid | Snel |
|---|---|
| Opaciteit | hoog |
| Typ van drukwerk | Digitaal drukken |
| Garantie | 12 maanden |
| Pakket | Kartonnen verpakking |
| Hitteverwerping | Tot 80% |
|---|---|
| Producten | A Film + B Film = 1 Set |
| Type inkt | CMYKW+Fanish UV Ink |
| Toepassing | Plastic, glas, keramiek, papier, karton |
| Printmethode | UV-printen |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Druktijd | 1 dag |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Temperatuurbereik | 150-180℃ |
|---|---|
| Treksterkte | ≥20MPa |
| Type | film |
| Versievoering | Met een laag bedekt silicone |
| Dikte | 75mic |
| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Kleefmiddeltype | Warm smelten |
| Transportpakket | 1 kg/5 kg/10 kg |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Perstijd | 8-15s |