| verpakkingsopties | Verkrijgbaar in maten van 1 kg, 5 kg en 10 kg. |
|---|---|
| Materiaal | TPU-basis van hoge kwaliteit (thermoplastisch polyurethaan) |
| Compatibiliteit met inkt | Werkt perfect met witte inkt + CMYK DTF inkt |
| Verpakking Details | 1 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg |
| Levertijd | 1-3 dagen |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Toepassing | Kledingdruk |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Grootte | 30cm*100m/60cm*100m |
| Afmaken. | Steen en Glanzend |
| Dikte | 75mic |
| Schil | Koud |
| Verenigbaarheid | Grote verscheidenheid aan substraten |
|---|---|
| Weerstand | Chemische stoffen, schrammen, UV |
| Materiaal | Polymeren |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, Steen |
| Dikte | 0.1 mm-5 mm |