| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| koude & hete schil | De veelzijdige peelingopties maken het gemakkelijk toe te passen op zowel lichte als donkere stoffen |
|---|---|
| Hoogresolutiedruk | Ideaal voor ingewikkelde ontwerpen, kleurengraphics en logo's, zodat de details helder en de kleuren |
| Een zacht gevoel | In tegenstelling tot traditionele overdrachtsfolie blijft onze DTF-folie zacht en flexibel op het we |
| Brede compatibiliteit | Werkt naadloos op een verscheidenheid aan materialen, waaronder katoen, polyester, mengsels en meer. |
| Verpakking Details | 2 rollen of 4 rollen in één karton |
| Filmbreedte | 30cm, 33cm, 42cm, 60cm. |
|---|---|
| Schiltype | Opties voor hete en koude schillen |
| Verenigbaarheid | Katoen, Polyester |
| Roze kleur | Compatibel met CMYK en witte inkt voor levendige, hoogwaardige afdrukken |
| Duurzaamheid | Wasbestendig met langdurige kleuren die na meerdere wasbeurten niet vervagen. |
| Materiaal | PET |
|---|---|
| Kleur | Wit/doorzichtig |
| Druktijd | 1 dag |
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Kleefstof | niet-klevend |
| Type | film |
| Temperatuur | Hoog |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Proefproef | vrij |
|---|---|
| Inkt | DTF-inkt |
| Poeder | Warm smelten |
| Specificatie | 42cm |
| Verpakking Details | 2 rollen/karton of 4 rollen/karton |
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Peelsterkte | 3-5N/25 mm |
| Type | film |
| Dikte | 75mic |
| Versievoering | Silicone met een laag bedekt document |
| Dikte | 0.1 mm |
|---|---|
| Productsoort | Drukmaterialen |
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Smeltpunt | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Dikte | 80-100 microfoons |
| Zacht wordend punt | 80-100°C (176-212°F) |
| Perstemperatuur | 130-150°C/266-302°F |
| Opslag | Een koele en droge plek |
| PriPrint-dimensie | 60*90cm |
|---|---|
| Printhead | i3200,xp600 |
| Druksnelheid | XP600 -2 6 pass 9m2/h 8 pass 7m2/h 12 pass 4m2/h |
| Printsoftwareopties | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Interface | USB, Ethernet |