| Het Systeem van de inktlevering | Continu inktvoorziening |
|---|---|
| Kleur | W+V+CMYK |
| Model | DTF-printer |
| Type inkt | UV-inkt |
| Printhead Hoeveelheid | Dubbel. |
| Automatische rangschikking | Semi-automatische |
|---|---|
| Afdrukresolutie | 720DPI/1080DPI /1440DPI |
| Printhead Type | Dubbele printheads XP600 |
| Neem op | Automatisch |
| Verpakking Details | 1000*800*580 mm |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |
| Verpakking | Twee |
|---|---|
| Verpakkingen | Eenzijdig, dubbelzijdig |
| Verpakkingen | 4-5 laag |
| Druktijd | 1 dag |
| Afmaken. | Matte |
| Verpakkingen | Eenzijdig, dubbelzijdig |
|---|---|
| Grootte | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Afmaken. | Matte |
| Druktijd | 1 dag |
| Hoeveelheid | 50000 rollen per week |
| Overdrachttemperatuur | 130-150 graden Celsius |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met de meeste stoffen |
| Type inkt | DTF-inkt CMYK+W |
| Kenmerken | Hoog resolutie, uitstekende inktlijmheid |
| Specificatie | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Productsoort | Drukmaterialen |
|---|---|
| Wasbaarheid | Uitstekend. |
| Grootte | 1 kg |
| Warmteweerstand | Tot 180°C |
| Strekbaarheid | Hoog |